Tesna zmaga Trima

Rokometaši RD Koper so se danes podali na zahtevno gostovanje v Trebnje, ker so želeli presenetiti Trimo in Dolenjcem prizadejati prvi poraz v sezoni. Načrt se jim žal ponesrečil, saj so zgubili z 29-27.

V prvem polčasu so rokometaši Trima hitro prevzeli pobudu. Z dvema zadetkoma Oncheva, ter Cirarja in Radojkovića so povedli s 4-1. Domači so vodili skozi večino prvega polčasa, v zadnjih 10 minutah pa so zobe pokazali tudi gostje, ki so se Trimu povsem približali. Smolnik je v 25. minuti s sedemmetrovke znižal na 12-10, Moljk pa minuto kasneje na 12-11. Gostitelji so do odmora vendarle nekoliko odšli in povedli s 16-13.

Varovanci Uroša Zormana so se na parket v drugem polčasu vrnili zelo odločno. Že v prvih štirih minutah nadaljevanja so podvojili vodstvo (20-14). Tudi v nadaljevanju so domači še vedno držali prednost. V končnici tekme so se gostje sicer približali na le gol zaostanka (28-27), a so domači zdržali in z golom Cirarja je zmaga ostala doma.