Slovenke zaključile SP na 20. mestu

Slovenska ženska rokometna reprezentanca do 18 let je zaključila z nastopi na svetovnem prvenstvu v Skopju. Iz Skopja se vrača z osvojenim 20. mestom.

Slovenske rokometašice so se na zadnji tekmi svetovnega prvenstva pomerile z reprezentanco Ferskih otokov.

Slovenkam v prvem polčasu nikakor ni steklo in so se reprezentanci Ferskih otokov približale šele v 38. minuti, ko je Saša Posega z odličnimi obrambami omogočila, da so Slovenke iz rezultata 21:16, prišle na 22:22. Žal tudi obrambe Posege niso bile dovolj, saj so rokometašice Ferskih otokov ponovno ušle in tekmo končale z rezultatom 31:28

SLOVENIJA : FERSKI OTOKI 28:31 (12:16)
Slovenija: Posega, Matekovič, Bukovec 6, Zulić 6, Ocepek 3, Jazbinšek 3, Kogovšek 4, Đajić, Pogorelc, Udovč, Vuk, Erceg, Černigoj 6, Simič, Kokalj, Zel.