SVIŠ proti Mariboru še do šestega zaporednega poraza

Prva rokometna tekma, ki je bila odigrana v novi dvorani v Dupleku, se je začela z golom gostov. Domači so nato hitro stvari vzeli v svoje roke in prišli do prednosti dveh zadetkov (3-1). Nekaj minut so prednost uspešno držali, nato pa so gosti iz Ivančne Gorice z delnim rezultatom 0-4 prevzeli vodstvo (6-8). Z disciplinirano igro tako v napadu, kot tudi v obrambi, so uspeli prednost držati do polčasa. Na odmor sta ekipi odšli pri rezultatu 11-14.

Drugi polčas se je začel zelo izenačeno, gostje so še dalje držali prednost, v 43. minuti pa so se jim domačini uspeli približati na gol zaostanka. V 48. minuti so Mariborčani prišli do izenačenja, kar jim je dalo krila za popolni preobrat. Z delnim rezultatom 7-1 so v zadnjih minutah tekmo obrnili v svojo smer ter z rezultatom 27-23 prišli do pomembne zmage v Ligi NLB.