Trimo brez težav v Ljubljani

Rokometaši MRK Ljubljane so na domačem terenu gostili Trimo in zabeležili pričakovan poraz. Trebanjci so bili boljši s 26-35.

Tekma se je sprva pričela izenačeno, v 9. minuti pa je gostom uspelo priti do prvega večjega vodstva. Zasluge gredo Mihajlu Radojkoviću, ki je zadel za 4-7. V nadaljevanju polčasa se je Trimo postopoma oddaljeval, v 25. minuti pa so si Dolenjci priigrali največjo prednost v prvem delu igre. Filip Glavaš je zadel za 7-15, +8 pa je tudi ostala razlika prvega polčasa (11-19).

V drugem polčasu so Ljubljančani sicer računali na možnost povratka, a so varovanci Uroša Zormana njihove upe hitro zatrli. MRK Ljubljana se ni uspela približati na manj kot 7 golov zaostanka, Trebanjci pa so tekmo mirno pripeljali do zaključka. Pri Ljubljančanih je tekmo sezone odigral Luka Prenovšek s 7 goli, 5 jih je za Trimo dosegel Gašper Horvat.