Trimo zanesljivo ugnal Dobovo

Rokometaši Trima iz Trebjega so za zaključek prvenstva v domači dvorani ugnali Dobovo z 31-25.

Čeprav so bili Trebenjčani v vlogi absolutnih favoritov je bila Dobova tista, ki je bolje odprla tekmo. Z zadetkoma Adama Seferović in Tea Jezernika so povedli z 0-2, a so se domači hitro vrnili v igro in do 5. minute že poravnali na 2-2. Preostanek polčasa je potekal povsem izenačeno in nobeno moštvo se ni uspelo povsem odlepiti. Izid polčasa je v 29. minuti postavil Matej Košir (14-14).

V začetku drugega polčasa je Trimo prevzel pobudo. Lan Grbič je v 35. minuti zadel za 18-15 in gostitelji so prišli do ugodnega vodstva. Od tega trenutka dalje so rokometaši Trima narekovali tempo in Dobovi niso pustili možnosti za povratek. Konke Mihailo Radojković 5 minut pred koncem zadel za 28-21 je postalo jasno, da bodo Trebenjčani končni zmagovalci.