Tudi Gorenje na prvi pripravljalni tekmi odlično!

Velenjske ose so v sredo v Rdeči dvorani odigrale prvo pripravljalno tekmo. Nasprotnik je bil HSG Remus Bärnbach/Köflach. Izbranci Zorana Jovičića, ki je bil iz vaše strani izbran za najboljšega trenerja sezone 2018/2019, so avstrijsko ekipo premagali z rezultatom 33:23.

Velenjčani so že v 12. minuti vodili z 8:4 in v nadaljevanju tempo še stopnjevali. Na odmor so sicer odšli s prednostjo treh golov (16:13), a so nato v drugem polčasu stopili na plin.

Najvišjo prednost na tekmi so si “ose” priigrale v 56. minuti, ko so zadeli za 30:20. Razliko 10 zadetkov so ohranili do konca tekme, ki se je končala z rezultatom 33:23.

GORENJE VELENJE : HSG REMUS BÄRNBACH KÖFLACH 33:23 (16:13)
Gorenje Velenje:
 Taletovič (6 obramb), Panjtar (5 obramb), Verdinek 8 (4), Matanović 6 (2), Kavčič M. 4, Mazej 3, Kavčič A. 3, Grmšek 3, Levc 3, Celmiš 2, Bojanić 1, Okleščen.