Velenjčani priprave v Bosni in Hercegovini odprli z zmago

Člani Rokometnega kluba Gorenje Velenje so v torek prispeli v Tuzlo, kjer bodo opravili prvi del priprav. Po opravljenem prvem delu se bodo podali na pot proti Sarajevu.

Velenjčani bodo poleg priprav v Tuzli odigrali tudi dve pripravljalni tekmi z ekipama RK Osijek in RK Sloboda Tuzla.

Varovanci Zorana Jovičića so prvo pripravljalno tekmo odigrali že včeraj proti rokometašem RK Osijek. Skozi celotno tekmo so rokometaši Velenja kazali odlično pripravljenost. Rezultat prvega polčasa je s končnim zadetkom v zadnji sekundi postavil Ibrahim Haseljić, ki je tekmo s prvim zadetkom tudi odprl (15:20). V drugem polčasu so Velenjčani samo še povečevali prednost in tekmo mirno pripeljali do konca. Na koncu so se zmage veselili z rezultatom 43:30.

Prvi zadetek za člansko ekipo je v dresu Velenja dosegel tudi Nejc Hriberšek.

Naslednja tekma Velenjčane čaka že danes ob 17.30 uri, proti domači ekipi RK Sloboda Tuzla.

RK OSIJEK : RK GORENJE VELENJE 30:43 (15:20)
RK GORENJE VELENJE:
 Skok (11 obramb), Taletović (6 obramb), Haseljić (7), Tajnik (3), Pajt (8), Hebar (3), Drobež, Kovačič (2), Sokolič (3), Verdinek (2), Šiško (3), Grmšek (3), Hriberšek (3), Mlivić (3), Predović (3)