Veliki Nedelji ni uspelo še eno presenečenje

Velika Nedelja je gostila MRK Ljubljana. Do novega presenečenja niso uspeli priti.

Že na začetku tekme so Ljubljančani pokazali, da so v Prlekijo prišli po napredovanje. Hitro so povedli za dva gola in prednosti niso izpustili. Do odmora so prednost povišali na 3, bilo je 12:15. Na začetku drugega polčasa so gostje z dvema hitrima zadetkoma ušli že na 5 zadetkov, v 41. minuti pa na 6. Do konca polčasa so domačini uspeli zapretiti, v 57. minuti so rezultat celo izenačili na 23, a so na koncu prevladale prvoligaške izkušnje in zmaga je odšla v prestolnico.

Za domače je bil osemkrat natančen Aljoša Munda, za goste pa je petkrat v polno meril Mark Batagelj. S 13 obrambami se je v vratih Velike Nedelje izkazal Žan Firšt-Šeruga.