Visoka zmaga Trima v Ivančni Gorici

Trimo Trebnje je v 4. krogu slovenskega državnega prvenstva v rokometu gostoval v Ivančni Gorici in brez težav odpravil Sviš (18-33).

Trimo je tekmo odprl izredno odločno in brezkompromisno. V uvodnih 6 minutah so si gostje priigrali prednost z 0-6 in to je že nakazalo nadaljni potek tekme. Sviš je namreč zelo težko prihajal do zadetkov in po 20. minutah tekme je Trimo vodil s kar 4-14. Sledila je domača minuta odmora po kateri so gostitelji zaigrali nekoliko bolje. Vseeno je bila prednost Trebanjcev ob polčaso gromozanska, kar 9 golov (10-19).

V drugem polčasu je prednost Trima samo rasla. Spremljali smo tekmovalno nezanimiv rokomet, ki je lahko vodil samo do zmage gostov.

Najboljši strelec Trima je bil Filip Glavaš s 6 zadetki, pri Svišu jih je enako število zabil Andraž Justin.