Za drugo zmago Velike Nedelje poskrbel Mlač Černe z bombo iz 9m

Na včerajšnji dan so rokometaši Dola in Velike Nedelje poskrbeli za napet in izenačen boj. Izenačeno je bilo vse do konca igralnega časa, potem pa je Mlač Černe z bombo iz 9m Veliki Nedelji priigral drugo zmago. Posnetek strela si lahko ogledate na povezavi: VIDEO: Zmaga Velike Nedelje po izteku igralnega časa

Drugi krog v 1.B ligi so bolje otvorili rokometaši Dola, ki so po 10. minutah igre vodili že za štiri zadetke (10:6). Minuta odmora Uroša Krstiča žal tokrat ni bila dovolj, saj je ekipa Dola prednost le še povečala. Rokometaši Dola so z zadetkom Jana Sivke v 16. minuti prišli do najvišjega vodstva na tekmi (15:9). Vse je kazalo na to, da se rokometaši Velike Nedelje ne bodo vrnili več v igro, a zgodil se je preobrat. V zadnjih minutah prvega polčasa je ekipa Velike Nedelje, kljub trem izključitvam, uspela zmanjšati zaostanek na tri zadetke (20:17).

Drugi polčas so prav tako bolje otvorili Dolani, a so jim rokometaši Velike Nedelje vztrajno sledili. Za prvo izenačenja na tekmi je v 58. minuti poskrbel Jan Mlač Černe (31:31). Sledila je minuta odmora domačega trenerja Gregorja Peska in nato hud boj za zmago. Po pisku semaforja za konec v dvorani Dolanka ni bilo zmagovalca, a je bilo potrebno počakati še na zadnje dejanje tekme – strel iz 9m, ki sta ga zaradi prekrška nad igralcem Velike Nedelje dosodila sodnika. Z zadetkom iz 9m je Jan Mlač Černe poskrbela za drugo zmago Velike Nedelje v 1.B ligi. Posnetek strela si lahko ogledate na povezavi: VIDEO: Zmaga Velike Nedelje po izteku igralnega časa