Zadnjič v sezoni zmagale tudi Brežice in Rudar

V Športni dvorani Brežice so domačini z golom razlike izgubili proti Izolanom
Prvi polčas se je začel z igro gol za gol. Moči so bile približno enakovredno porazdeljene vse do 22. minute. Proti koncu prvega dela tekme so se zbudili gostje, ki so z močnimi napadi v zadnjih osmih minutah zadeli 5 golov, prejeli pa 2 in tako odšli na odmor z rezultatom 10 : 13.

Izolani so drugi polčas začeli v slogu zaključka prvega, močno so napadali in držali dobro obrambo. Do 38. minute so zadeli 7 golov, prejeli pa 3 in tako vodstvo povečali na 5 golov razlike. Igra se je nato umirila in zopet potekala gol za gol in tako so gostje držali prednost. V zadnjih minutah tekme pa so za preobrat poskušali poskrbeti domači. Od 47. minute do konca tekme so zadeli 6 golov prejeli pa le 2, a za remi jim je zmanjkal en gol (24 : 25).

Radečani so gostili RD Rudar, proti katerim so pred domačo publiko izgubili
Večji del prvega polčasa je potekal umirjeno. Od 20. minute naprej pa so začeli napadati gostje, ki so do konca prve polovice tekme zadeli še 7 golov prejeli pa 3 in polčas zaključili s štirimi goli razlike (15 : 19).

Z igro gol za gol so Trboveljčani cel drugi polčas ohranjali prednost. V drugi polovici tekme so bili sicer malenkost boljši Radečani, a za zmago vseeno ni bilo dovolj. Končni rezultat tekme je bil 32 : 34.