Zanimiv trenerski dvoboj pripadel Zormanu

Rokometaši Trima iz Trebnjega so ugnali Branik Maribor s 25-31.

V dvorani Tabor, kjer se je zbralo okoli 150 gledalcev so prepričljivo slavili gostje. Tekmo je bolje odprl Trimo, ki si je hitro priigral vodstvo. Toshe Onchev in Uroš Udovič sta Trebenjčane hitro pripeljala do vodstva z 1-4. Tudi v nadaljevanju prvega polčasa so rokometaši Trima vodili s tremi ali štirimi goli razlike. Do polčasa so prednost še nekoliko zvišali in ga dobili z 12-18.

Dominacija gostov se je nadaljevala tudi v drugem polčasu. V 34. in 35. minuti sta Lan Grbič in Aljoša Čudič Trimo popeljala do prednosti s 14-22. V nadaljevanju tekme je njihova prednost narasla tudi na 10 golov in postalo je jasno, da Maribor več nima možnosti za zmago. Domači so v zaključku le nekoliko omilili poraz.

Prvi strelec Branika je bil Tadej Sok z 10 zadetki, Toshe Onchev jih je zabil 9.