Ajdovščina z zmago iz Logatca

Rokometaši Ajdovščine so v 13. krogu 2. Državne rokometne Lige gostovali v Logatcu pri tamkajšnjem Kronosu in slavili z rezultatom 30-35.

Tekma je bila v prvi polovici prvega polčasa izenačena. Nato so pobudo prevzeli gostujoči rokometaši, ki so si v drugem delu prvega polčasa priigrali višjo prednost. Prvi polčas se je zaključil z vodstvom Ajdovščine z rezultatom 13-17.

V drugem delu so bolje zaigrali domačini, ki so se v 42. minuti približali na zadetek zaostanka. Gostujoči trener je bil primoran vzeti minuto odmora. Po minuti odmora so gostje spet zaigrali bolje in si na koncu priigrali zanesljivo zmago z rezultatom 30-35.

V domači ekipi je bil s sedmimi zadetki najbolj uspešen Marko Ribič, sedem jih je dosegel David Stegel.  V gostujoči ekipi je 11 zadetkov dosegel razpoloženi Dimitrij Mičović, po 5 pa sta jih dodala Črt Pinterič in Patrick Vidic.

Rokometaši Ajdovščine so trenutno na 3. mestu, Logatčani pa zasedajo 5. mesto na lestvici 2. DRL.