Barca do lepe prednosti na gostovanju pri Meškovu

Barcelona je v okviru prve tekme četrtfinala lige prvakov gostovala pri Meškovu in si zagotovila 4 zadetke prednosti pred povratno tekmo v Barceloni.

Barca je tekmo silovito začela in takoj povedla z rezultatom 1-5. Visoko prednost so držali do druge polovice prvega polčasa, ko je Meškov zaigral bolje in zaostanek znižal ter izenačil na 15-15.

V drugem delu je Barca spet zaigrala bolje, a Meškov je sredi polčasa spet nevtraliziral Barcine napade in izid izenačila na 26-26. V zaključku je Barca pokazala izkušnje in kakovost ter tekmo obrnila sebi v prid, slavili pa so z rezultatom 29-33.

Pri Meškovu je Mikita Vailupau dosegel 11 zadetkov, Jaka Malus je dodal enega, Staš Skube pa 3. Pri Barci je Jure Dolenec dosegel 2 zadetka, Domen Makuc je dodal enega, Blaž Janc pa ni igral.