Izenačen boj, izjemno napeta končnica

RK Krško je nocoj gostil RK Sviš Ivančna Gorica. Spremljali smo zelo izenačeno tekmo in izredno napeto končnico.

Po precej izenačeni igri v prvih šestnajstih minutah, ko je bil rezultat 6:6, so igralci iz Krškega povedli in rezultat je poskočil na 10:7. Potem pa gostujoča rokometna ekipa nikakor ni uspela svoj rezultat izenačiti ali morebiti tudi povesti vse do 55. minute, ko je rezultat znašal 23-22, kar je bil razlog za minuto odmora gostiteljev. Igralci so v 58. minuto vstopali z rezultatom 25-23 za domačine, kar pa se je hitro spremenilo.

V 59. minuti so Goričani izenačili rezultat na 25-25, v isti minuti pa so z zadetkom Patrika Glaserja rokometni igralci Krškega znova povedli. Sledil je timeout, tokrat za Sviševce, nato zadetek (Andraž Justin) in izenačenje, pa ponovna minuta odmora za krške rokometaše. Obe ekipi sta v zadnji minuti želeli povesti, a sta bila oba strela obranjena. Izid je kot v začetku tekme ostal neodločen (26:26)