Izredno napeta tekma v Slovenj Gradcu se je končala z remijem

V Slovenj Gradcu smo spremljali izjemno napeto tekmo, ki se je po infarktni končnici končala izenačeno.

V tekmo so bolje vstopili rokometaši RK Slovenj Gradec. V prvih petih minutah so domači zaigrali podjetneje in hitro povedli s 4-1. Koprčani so se hitro pobrali in preko Andraža Makuca, Bora Breznikarja in Tineta Poklarja izenačili na 4-4. V nadaljevanju polčasa smo videli malo zadetkov, ekipi pa sta bili povsem izenačeni. Polčas se je končal z izidom 9-9.

V drugem polčasu so bolje zaigrali Koprčani. Po 10 minutah igre je Tine Poklar zadel za 13-16, v naslednjih minutah pa so gostje pobegnili tudi na +4. Domači so se izkazali z veliko vztrajnostjo, saj so tekmo iz izgubljenega položaja pripeljali do infarktne končnice. Še v 58. minuti je Koper vodil z 21-24, a domači so zadelo trikrat zapored in tekmo pripeljali do remija, ki ga je s sedemmetrovko potrdil Rok Cvetko (24-24).