Krško končno pokazalo svoj pravi obraz

Rokometaši Krškega so v petek gostili RK Grosuplje in vknjižili visoko zmago. Od nasprotnikov so bili boljši s 34:22, kar jim ponovno vliva nekaj upanja na boj za najvišja mesta.

Svojo dominanco so pokazali že takoj na začetku tekme, ko so nerazpoloženim Grosupeljčanom v prvih 7 minutah zabili prav toliko zadetkov. Na semaforju je kazalo 7:2. Grosupeljčani pa se niso kar tako predali, v 16. minuti so zmanjšali zaostanek na zgolj 2 gola (9:7). Tolikšna je bila tudi razlika med ekipama po 30. minutah tekme, ko je bil rezultat 14:12.

Drugi polčas se je začel podobno kot prvi. Zelo dominanten začetek Krškega, a s to razliko, da tokrat gostje iz Grosuplja niso imeli pravega odgovora. Prednost domačinov je iz minute v minuto rasla, na koncu tekme pa so  znašala visokih 12 golov. Končni rezultat je bil 34:22.

Krško si je z vknjiženima točkama priigralo priključek k ekipam, ki so v vrhu. Za tretjim mestom zaostajajo 3 točke, za drugo uvrščeno Ljubljano pa zaostajajo 5 točk.