LIGA PRVAKOV: Prve povratne tekme izločilnih bojev

Danes bosta odigrani prvi dve povratni tekmi Lige prvakov med Kielom in Dinamom iz Bukarešte ter Nantesom in Wislo Plock. Kiel bo štartal z ogromno prednostjo 13 zadetkov, Francozi in Poljaki pa nadaljujejo borbo iz “ničle”.

Danes ob 18:45
Romuni so bili na domačem parketu povsem nemočni proti nemškim “Zebram”, ki so rešetale obrambo ter nasprotnikovo mrežo brez večjih težav. Poročilo prejšnje tekme si lahko preberete tukaj. Možnosti, da bi današnji gostje izničili zaostanek in prišli do čudežnega preobrata, praktično ni. Zmagovalci dvoboja se bodo v naslednjem krogu pomerili s Parižani.

Danes ob 20:45
Izjemna tekma v Plocku se je končala ob rezultatu 32:32. V prvem polčasu so večino časa bolje igrali Francozi, ki pa so prednost 4 zadetkov ob polčasu kasneje spustili iz rok. Zadnjih 18 minut sta ekipi igrali gol za gol, v samem finišu pa je vratar Nantesa ubranil poskus, ki bi Poljake v Francijo poslal z zadetkom naskoka. Današnji slavljenci bodo v 1/4 finalu igrali proti Magdeburgu.

Jutri bo na sporedu še Veszprem proti Pick Szegedu ter GOG proti Aalborgu.