Ljubljančani prigarali točko v zadnjih minutah

Novinci v ligi so letošnjo sezono začeli zelo obetavno. Porazil jih je zgolj njihov mestni tekmec, ki velja za favorita v letošnji sezoni. Dolani so pred sezono napovedali boj za mesta na vrhu lestvice in zaenkrat dokazujejo, da se pri napovedih niso ušteli.

Na začetku srečanja med Dolani in Ljubljančani smo spremljali zelo izenačeno igro. V 13. minuti so sicer Dolani prišli do vodstva s 3 zadetki (8:5), a so gostje iz Ljubljane rezultat hitro izenačili in ga že v 18. minuti preobrnili (9:10). Do konca polčasa so domačini prišli do vodstva z dveh golov, tako da se je polčas končal s 15:13.

V drugi del igre so Ljubljančani vstopili zelo medlo. Med 31. in 37. minuto so zadeli le dvakrat in Dolani so prišli do prednosti 21:17. Ljubljančani se niso predali, kljub temu, da so še 10 minut pred koncem srečanja zaostajali za 4 zadetke. Z borbeno igro so si v zadnjih 8 minutah priborili neodločen izid in tekma se je tako končala brez zmagovalca. Končni izid je bil 33:33.

V naslednjem krogu Dolani gostujejo pri Škofljici, Ljubljančani pa bodo doma pričakali Radeče.