Loka in Krško sta se razšla brez zmagovalca

V dvorani Poden v Škofji Loki smo v 17. krogu Lige NLB videli spopad med Urbanscape Loko in Rokometnim klubom Krško. Spremljali smo tekmo preobratov, ki se je končala z neodločenim rezultatom 28-28.

Tekmo so precej bolje odprli gostje, ki so vodili večino prvega polčasa. V 20. minuti tekme so prišli do vodstva z 6-9. Sledil je silovit odgovor domačinov, ki so že v prvem polčasu spreobrnili rezultat v svojo prid. Prvi polčas se je končal z rezultatom 14-12 v korist Urbanscape Loke.

Drugi del so bolje odprli domačini, ki so si v 47. minuti priigrali 4 zadetke prednosti. Borbeni gostje se niso dali in sledil je preobrat. Že 4. minute kasneje so gostje prišli do vodstva. Sledila je živčna in napeta končnica, videli smo tudi rdeči karton Filipa Baznika. Tekma se je končala z neodločenim izidom 28-28.

Za domačo ekipo sta po šest zadetkov dosegla Mark Batagelj in Andrej Dolenc, za gostujočo pa je kar devetkrat zadel Marko Sintič. Po 4 zadetke sta dodala Alan Javor in Alen Šibanc.