Ludwigshafen Gorazda Škofa do pomembne točke v boju za obstanek

V Bundesligi je bil v preteklih dneh v toku 34. krog prvenstva. Že v sredo je Primož Prošt s Stuttgartom tesno izgubil na domači tekmi s Flensburgom, Tim Rozman je z Essnom slavil pri Wetzlarju, Gorazd Škof pa je z Ludwigshafnom prišel do pomembne točke v boju za obstanek med elito.

Primož Prošt je v sredo gostil Flensburg in izgubil z rezultatom 30-32. Prošt je na parketu prebil 21 minut in zbral 1 obrambo. Tim Rozman je z Essnom gostoval pri Wetzlarju in slavil z rezultatom 26-30. Rozman se tokrat ni vpisal med strelce. Gorazd Škof je s svojim Ludwigshafnom prišel do pomembne točke na domači tekmi z Leipizgom. Škof je na parketu prebil 44 minut in zbral 6 obramb in imel 26 odstotno uspešnost obranjenih strelov. Ludwigshafen se nahaja na 17. mestu in za točko zaostaja za 16. Balingenom, ki je trenutno v varni coni.