Madžarska znova do skalpa evropskih prvakov!

Madžarska reprezentanca je v sredo zvečer dosegla novo zmago proti aktualnim evropskim prvakom Špancem. Po novemberski zmagi z 32:29 so Madžari včeraj zmagali z 30:28. Madžarski reprezentantje tako dokazujejo odlično formo pred domačim EP, ki bo potekal januarja 2022.

Že na začetku tekme je bilo jasno, da bodo Madžari težak tekmec. Odličen začetek in vodstvo s +3 je dalo nov zagon Madžarom, Španci pa so se do konca polčasa uspeli približati na gol zaostanka. Tudi v drugem polčasu smo lahko videli odlično igro Madžarov, ki je botrovala k končni zmagi (28:30).

Po osvojenem 9. mestu na EURU 2020 in 5. na SP v Egiptu se madžarska reprezentanca očitno dviguje iz tekmovanja v tekmovanje. Bo njihov domači EP njihov čas, da zasijejo?