Magdeburg Marka Bezjaka z zmago zadržal 3. mesto v Bundesligi

Včeraj je bil v Bundesligi odigran 35. krog prvenstva. Do konca tekmovanja ostajajo le še 3. krogi, imajo pa nekatere ekipe tekmo manj in jih tako čakajo še 4. krogi. Trenutno vodi Flensburg, ki ima 62. točk pred Kielom, ki je po nizu slabe forme padel na 2. mesto in ima točko manj od Flensburga.

Marko Bezjak je s svojim Magdeburgom gostil Ludwigshafen, kjer barve brani izkušeni Gorazd Škof. Magdeburg je svojo prevlado začel že na začetku tekme in prvi polčas dobil z razliko 9 zadetkov. V drugem delu je Ludwigshafen zaigral bolje in polčas dobil z rezultatom 15-14. Magdeburg je slavil z 37-29 in se trdno zasidral na 3. mestu, saj ima 3 kroge pred koncem 3 točke prednosti pred Rhein Neckarjem. Marko Bezjak se tokrat ni vpisal med strelce, Gorazd Škof pa je zbral 1 obrambo. Primož Prošt je s Stuttgartom gostoval pri Nordhornu in slavil z rezultatom 26-29. Prošt tokrat v statistiko ni vpisal obrambe. Stuttgart je v Bundesligi trenutno na 14. mestu.