Montpellier upravičil vlogo favorita

Po zmagah proti Kielu in Vardarju, se je moral Montpellier za zmago nad ekipo HC Meshkov Brest pošteno potruditi, bilo je 32:26.

Za svojo 3.  zmago se je morala ekipa Montpellier HB pošteno namučiti. Beloruska ekipa, ki po porazu ostaja prikovana na dno lestvice skupine A brez zbrane točke, se je izkazala za trd oreh. Prelomna sta bila preobrata pri rezultatu 4:7, ko je Francoska ekipa povedla s 10:8, ter po zaostanku s 15:16, ko so dosegli 7 golov, Meshkov pa le 2. Za preobrata je najbolj zaslužen vratar Kevin Bonnefoi, ki je v obup spravljal napadalce Bresta.

Julien Bos je 8 od svojih skupno 11 golov dosegel v drugem polčasu. Ko je v 57. minuti zadel za vodstvo 29:24 je bila tekma odločena.

Po prestopu v Meshkov je prvo tekmo proti nekdanjemu klubu odigral Baptiste Bonnefond, a njegovih 5 golov ni bilo dovolj za prve točke njegovega moštva v Ligi prvakov. Pri poražencih je bil Staš Skube drugi strelec moštva s 4 goli, Jaka Malus je dodal enega.