Nantes Roka Ovnička povozil Limoges Gajića in Žabića

V Franciji je bil pretekli vikend v teku 27 krog prvenstva. V Nantesu sta se pomerila domači Nantes Roka Ovnička in gostujoči Limoges Dragana Gajića in Igorja Žabića. Nantes je prišel do visoke domače zmage s kar 39-22 in se trdno zasidral na 3. mestu prvenstvene lestvice.

Nantes je tekmo precej bolje odprl in si hitro priigral prednost, prvi polčas pa so domači dobili z 18-12. V drugem delu so domačini še stopili na plin in polčas dobili kar z 21-10 in tako visoko slavili. Nantes tako dokazuje, da je v odlični formi saj so si zagotovili tudi nastop na zaključnem turnirju četverice v Ligi prvakov.

Rok Ovniček je za Nantes dosegel 1 zadetek, najbolj razpoložen strelec pa je bil pri Nantesu Theo Monar, ki je zadel 7 krat. Dragan Gajić je za Limoges spet odigral dobro tekmo in dosegel 7 zadetkov, Igor Žabić pa je dodal 2 iz 6 poizkusov.