Zmaga tudi tokrat v Koper

Za preboj med najboljših 16 v Pokalu Slovenije, so se pomerili rokometaši RD butan plin Izola in RD Koper. Spremljali smo napet boj med zelo izenačenima ekipama, ki sta morali garati za vsak prislužen gol. Zmaga pa je na koncu odšla v Koper.

Primorski derbi je bil napet do zadnje sekunde. V prvem polčasu so si Koprčani priigrali prednost treh zadetkov (8:11). Obramba je dobro delovala na obeh straneh, zgovoren razlog je končni rezultat (16:17). Par minut pred koncem tekme so rumeni še vodili za 3 gole. Na krilih glasnih navijačev so domači nanizali serijo zadetkov in se tako čisto približali prvoligašem. Za morebiten preobrat je zmanjkalo časa in točke so odšle v Koper. Največkrat, štirikrat, sta zadela Domen Stopar in Jaka Moljk.