Po preobratu, zmaga v Črnomelj

V 19. krogu 1.B Državne lige sta se v športni dvorani SŠ Črnomelj pomerili ekipi RK Črnomelj in RK Frankstahl Radovljica. Sprva je bolje kazalo domačim, ki so zanesljivo vodili. Kasneje se je zgodil preobrat in gostujoči rokometaši so pričeli prevzemati vodstvo ter na koncu tudi zanesljivo zmagali.

Prvi polčas so bolje pričeli domačini in si ustvarili prednost 4 golov, a je niso uspeli obdržati. Gostje so jih dohiteli in za trenutek vodstvo tudi prevzeli. To ni trajalo dolgo, domačini si ponovno prevzeli vodstvo in prvi polčas dobili z golov prednosti (17 : 16).

V drugem delu sta bili ekipi precej izenačen potem pa so gostje začeli prevzemati vodstvo in diktirati tempo. Oddaljevali so se počasi, a zanesljivo. Gostujoči rokometaši so zanesljivo zmagali s prednostjo 4 golov (29 : 33).

Najboljši strelec je bil Žan Debelak (13), Luka Muhič (7)