Pokvarjen avtobus ni ustavil Grosuplja

V petek ob 19.20 so Grosupeljčani gostovali v Radečah. Po okvari avtobusa in kar nekaj težavam na poti jim je vendarle z 20 minutno zamudo uspelo priti na gostovanje. Ekipi sta bili pred srečanjem točkovno izenačeni, zato se je obetala težko srečanje in velika borba za dve točki. Boljši so bili Grosupeljčani, ki so po preobratu zmagali s 26:22.

Radeče so v prvem polčasu prikazale izredno dobro predstavo, kateri gostje iz Grosuplja niso bili kos. Vodili so že s 5 goli prednosti (10:5), polčas pa zaključili pri +4 (12:8).

V drugem delu pa so gostje stopili na plin in priredili izjemen preobrat. Že v prvih 5 minutah drugega dela igre so prednost Radeč skoraj izničili (12:11), nato pa so v 44. minuti po dveh zaporednih zadetkih Slemenjaka povedli. Prednost pa so nato do konca srečanja le še višali, tako da se je tekma končala z 22:26.

Na lestvici so tako Grosuplje sedaj eno mesto pred Radečami – kluba zasedata 11. in 12. mesto.

V naslednjem krogu Grosuplje gosti SVIŠ in obeta se izjemen derbi, ki na tribune venomer privabi lepo število gledalcev. Radeče pa se odpravljajo na Ig.