Rokometaši Ljubljane slavili na zadnji tekmi sezone proti Dobovi

Zadnji obračun v sezoni so rokometaši Dobove v gosteh pri Ljubljani otvorili z zadetkom. Ekipi sta v prvem delu igrali zelo izenačeno, nobeni izmed njih se ni uspelo oddaljiti na več kot dva zadetka prednosti. Izenačena igra je trajala skoraj do konca polčasa, v 29. minuti pa so rokometaši Ljubljane uspeli uničiti odpor rokometašev Dobove in se oddaljiti na tri zadetke prednosti (15-12). Ekipi sta na odmor odšli pri rezultatu 16-13.

Domačini so v drugi polčas krenili zelo odločno in se do 35. minute uspeli oddaljiti na kar sedem golov prednosti (21-14). Razliko so v nadaljevanju uspešno držali in gostom niso dovolili, da bi se približali na nevarno razliko v zadetkih. Zadnjo tekmo sezone so tako Ljubljančani mirno in disciplinirano odpeljali do konca in slavili z rezultatom 35-30.

Pri domačinih je 8 golov dosegel Luka Pernovšek, pri gostih pa je bil z 10 zadetki najbolj razpoložen Nik Rantah.