Rokometaši Velike Nedelje na domačem terenu porazili Jadran

V zadnjem obračunu 13. kroga 1.B državne rokometne lige sta se pomerili ekipi Velike Nedelje in Jadrana. Domačini iz okolice Ormoža so se pa zadnjem zvoku sirene veselili zmage z rezultatom 25-18.

Tekmo so bolje otvorili gostje, ki so do 10. minute prišli do dveh zadetkov prednosti (3-5). Domačini niso dopustili, da bi padli v še večji zaostanek. Že tri minute kasneje so rezultat poravnali na 5, do 18. minute pa prišli do prednosti z izidom 8-6. Prednost so do 23. minute povišali na +4, v končnici polčasa pa so gostje zaostanek zmanjšali ter na odmor odšli ob rezultatu 12-10.

Uvod v nadaljevanje obračuna je pripadel domačinom, ki so v prvih desetih minutah svojo prednost povišali na +6 (17-11).Prednost so domačini uspešno zadržali do konca in se veselili zmage z rezultatom 25-18.

Pri domačinih sta po 6 zadetkov dosegla Borko in Černe, v taboru gostov pa se je pod 6 zadetkov podpisal Ikanović.