Saša Prapotnik: »Če se v Ormožu poklopi, je vse možno«

Ormožani se že veselijo povratne tekme

Rokometaši RK Jeruzalem Ormož so na gostujoči tekmi tretjega kroga pokala EHF izgubili proti domači ekipi HSC Suhr Aarau. Končni rezultat je bil 31:27 v korist Švicarjev, predvsem zaradi dobre predstave v drugem polčasu. Ormožanom je uspelo iztržiti aktiven rezultat, ki ga bodo želeli preseči že v soboto na domačem parketu. Kaj so po tekmi povedali v taboru Ormoža?

Saša Prapotnik, trener RK Jeruzalem Ormož:

»V drugem polčasu smo padli v neko luknjo, nič nam ni šlo. Popraviti bo treba vse skupaj, zdaj smo spoznali nasprotnika in v naslednjih treningih bomo poskusili nadoknaditi te štiri gole zaostanka. Vse moramo analizirati in videti kako stvari stojijo ter jih popraviti. Izvlekli smo še aktiven rezultat in če se v Ormožu vse poklopi je to možno dobiti. Vabim vse, ki nas spodbujajo, da se nam pridružijo na domači tekmi.«

Jan Mlač Černe, rokometaš RK Jeruzalem Ormož:

»Veseli ravno nismo, smo pa se nekaj naučili iz tega poraza. Videli smo da so lahko zelo grobi v obrambi in z zelo globoko obrambo. Po prilagoditvi smo se zagnali in prišli v tekmo, v drugem polčasu pa smo bili ob 6-0 obrambi neprepoznavni. Švicarji so hitra in močna ekipa, ki ima še nekaj rezerve. Mislim, da imamo doma veliko priložnost, da to nadoknadimo in ciljamo na napredovanje.«