Sikošek Pelko tesno izgubil na gostovanju pri Toulusu

Naš legionar Domen Sikošek Pelko je danes z njegovim novim klubom Tremblay Handball gostoval pri Toulusu in tesno izgubil z 25-24. Odigral je dobro in dosegel 3 zadetke.

Prvi polčas je bil izjemno izenačen, nobeni ekipi pa se ni uspelo odlepiti na višjo prednost od enega zadetka. Večji del prvega polčasa je bil v nekoliko boljšem položaju Tremblay, prvi polčas pa se je končal z rezultatom 14-14. V drugem delu smo gledali preslikano predstavo prvega dela, a vajeti igre je v rokah večinoma držal Touluse. Tekma je bila napeta vse do konca, a na koncu so pretehtale tudi izkušnje, ki so bile na strani Toulusa.

Domen Sikošek Pelko je za Tremblay odigral dobro in prispeval 3 zadetke iz treh poizkusov, najbolj razpoložen v njegovi ekipi pa je bil Marouane Chourief s 5 zadetki. Pri Toulusu sta po 5 zadetkov dosegla Martins Viera in Abdi Ayoub.