Škofjeločani so se znesli nad Ivančno Gorico

RD Urbanscape Loka in SVIŠ Ivančna Gorica

Rokometaši SVIŠa iz Ivančne Gorice so gostovali v Škofji Loki in doživeli hud poraz. Ciljali so na presenečenje, a do tega ni prišlo, saj so bili domači rokometaši predobro pripravljeni. Dve točki so ostali v Škofji Loki, ki si je zagotovila že četrto zmago v sezoni.

Škofjeločani so tekmo začeli razgreti in močni. Po desetih minutah je bil rezultat že 7:1 v njihovo korist. Rokometaši SVIŠa so se zbrali in se približali na štiri točke zaostana po golu Denisa Zavodnika v 16. minuti. To je bilo vse, kar so v prvem polčasu premogli. Polčas se je zaključil z rezultatom 15:8.

Po petih zaporednih golih Škofjeločanov, ki so jih prispevali Gašper Dolenc, Andrej Bergant, Aljaž Jesenko in Urban Pipp, je bil rezultat v 40. minuti že 20:11. Tri minute pred koncem so z golom Matevža Jesenka dosegli tudi najvišjo prednost na tekmi, ki je znašala 14 golov. Nik Vidmar je za SVIŠ dosegel še zadnji gol na tekmi.

Končni rezultat: RD Urbanscape Loka – RK SVIŠ Ivančna Gorica 32:19