Škofljica do pomembne točke proti Krškem

Ekipa ŠRD Škofljice je prvi del tekmovanja v 1. B državni rokometni ligi zaključila pod pričakovanji. Škofljica je po prvem delu na zadnjem mestu lestvice, vknjižila je 9 porazov 3 remije in le enkrat dosegla zmago. Na prvi tekmi v novem koledarskem letu pa je z nekoliko spremenjeno ekipo dosegla izjemno pomembno točko.

Rokometaši Škofljice so v 14. krogu 1. B lige gostili favorizirano ekipo Krškega, ki se še bori za najvišja mesta v ligi. Prvi polčas so izjemno začeli gostje, ki so hitro povedli za +3, a so jih rokometaši Škofljice kmalu ujeli. Sledil je novi juriš gostov, ki so polčas dobili z razultatom 12:15.

V drugem polčasu pa smo lahko spremljali povsem drugačno sliko. Domačini so v 39. minuti z golom Tima Vidmarja povedli in vodili vse do končnice tekme. Rokometaši Krškega so v zadnjih minutah tekme zaostajali za gol, a so se z golom Kastelica v zadnjih sekundah tekme veselili točke ob rezultatu 27:27.