Slovan preskočil tudi Ptujčane!

Ljubljanski Slovan je v soboto gostoval pri ptujski Dravi, od koder se je vrnil z novo zmago in tako ostaja edina neporažena ekipa v 1. B DRL.

Začetek tekme je pripadel Slovanu, ki je povedel z 2:0, a so se domači iz Ptuja hitro vrnili v igro in že v 8. minuti izenačili na 3:3. Do 23. minute smo spremljali izenačeno igro, nato pa so na plin stopili Slovanovci, ki so si do polčasa priigrali 3 zadetke naskoka. Rezultat po 30 minutah je bil 11:14.

V drugem delu igre so gostje iz Ljubljane ohranjali svojo prednost, ki je v 56. minuti znašala že +5 (20:25). Do konca tekme je Dravi uspelo malce omiliti poraz in tekma se je končala s 23:27.

Slovan tako ostaja s stoodstotnim izkupičkom na prvem mestu lestvice, Drava pa je zaradi poraza padla na 7. mesto.

V naslednjem krogu bo ekipa Slovana v petek gostila Grosuplje, Ptujčani pa se odpravljajo v Dol pri Hrastniku.