Tekma med Grosupljem in Dolom PREKINJENA!

V sklopu 7. kroga 1. B DRL so Dolani gostovali pri RK Grosuplje. Prvi polčas se je končal pri rezultatu 14:17, a se je žal tudi tekma končala takrat.

Dolani, ki so bili pred srečanjem v vlogi favorita so le-to upravičili že v prvem polčasu. Vodili so že za 5 zadetkov, a so domačini do 30. minute zaostanek zmanjšali na 3. Polčas se je tako končal s 14:17.

Tekma se je nadaljevala, a zgolj za 3 minute. Streha dvorane Brinje je v 33. minuti popustila pod močnim nalivom in obe ekipi sta se skupaj s sodnikoma in delegatom odločili, da je parket preveč moker za varno nadaljevanje tekme.

ODIGRAN BO SAMO DRUGI POLČAS

Iz RZS so sporočili, da se tekma ne bo ponovila v celoti, saj je bil prvi polčas odigran popolnoma regularno. Kluba se bosta dogovorila za termin (najverjetneje v januarju, pred začetkom drugega dela prvenstva), ko se bo odigral zgolj drugi polčas. Seveda rezultat iz prvih 30 minut obvelja in se tekma nadaljuje pri 14:17.