Visoka zmaga Ribnice proti Ljubljančanom

Nocoj ob 19. uri sta se v ŠRC Ribnica srečali moštvi Ribnice in Slovana. Domačini so nastopili v vlogi velikih favoritov, kar so tudi opravičili z visoko zmago

Tekmo so nekoliko bolje odprli rokometaši Slovana, ki so povedli z 1-2 in 1-3. Nekaj časa so Ljubljančani držali prednost dveh ali treh zadetkov nato pa so v 12. minuti, ko je zadel  Davor Čaušević povišali na 3-7. Ribničani so v preostanku polčasa lovili priključek, to jim je končno uspelo v 27. minuti, ko je izid poravnal Leon Ljevar. Da je Slovan od polčasu vendarle vodil je z zadetkom v zadnji minuti poskrbel Stefan Ranisavljević.

Potem, ko so v prvem polčasu večino časa lovili priključek, so v drugem delu igre Ribničani prestavili v višjo prestavo. V 41. minuti so povedli s 23-19, prednost pa je v drugi polovici polčasa samo naraščala. Končni izid je znašal 35-26 v korist gostiteljev.

Prvi strelec domačega moštva je bil Ljevar z 9 goli. Pri Slovanu je Jaka Soršak prispeval 6 zadetkov.