Barcelona brez težav odpravila Meškov

Barcelona si je na prvi tekmi v Meškovu priigrala prednost s 33-29, na povratni tekmi pa Meškov visoko odpravila s 40-28 in se uvrstila na zaključni turnir.

Barca je tekmo začela napadalno, vendar tudi Meškov je dokaj zlahka prihajal do zadetkov. V drugi polovici prvega polčasa pa je Barca stopila na plin in povedla z 21-12, polčas pa dobila z 21-13. V drugem polčasu. V drugem delu je Barca vzdrževala prednost in jo še povečevala, njihovo največje vodstvo je bilo s trinajstimi zadetki prednosti, na koncu pa so slavili z 40-28.

Pri Barci so bili najbolj  razpoloženi krilni igralci. Casper Mortensen je dosegel 7 zadetkov, Aleix Gomez je zadel 6krat, Blaž Janc pa je dodal 5 zadetkov. Jure Dolenec je dosegel 3 gole, Domen Makuc pa 2. Pri Meškovu je Jaka Malus dosegel 2 zadetka, Simon Razgor je dodal 3, Staš Skube pa se tokrat ni vpisal med strelce. Na zaključnem turnirju bodo torej nastopali Aalborg, PSG, Barcelona in Nantes.