Kranjčanke v končnici do remija

Na četrtfinalni tekmi so se v zeleni skupini pomerile rokometašice RK Sava Kranj in RK Olimpije. Večji del tekme je bolje kazalo Ljubljančankam, vendar so Kranjčanke v ključnih trenutkah stopile razliko in se jim približale. Poskrbele so za povečano napetost, ko sta bili ekipi v zadnjih minutah izenačeni. Srečanje se je končalo z remijem.

Mrežo je za domačinke otvorila Sara Korošec, vendar so zmajčice hitro prevzele vodstvo in narekovale tempo večji del prvega polčasa. Sprva so se jih  Kranjčanke tesno držale, proti koncu polčasa pa so jim olimpijke ponovno ušle. Na odmor so rokometašice odšle z izidom 10 : 14.

Zmajčice so tudi v drugem delu ohranjale vodstvo, a so jih Kranjčanke s pridom dohitevale. Ko so do 48. minute domačinke izenačile izid (20 : 20), se je napetost v ozračju pričela stopnjevati.  Do konca tekme sta bili ekipi vedno znova izenačeni. Kljub več poskusom z obeh strani, se je srečanje končalo z remijem 24 : 24.