Logatčanke nadaljujejo z novo zmago

V 13. krogu državnega prvenstva zelene skupine sta se pomerili ekipi Logatca in Kranja. Zmaga je ostala v Logatcu, Logatčanke pa so že šest tekem brez poraza.

RK Zvezda Logatec : RK Sava Kranj 31:29 (15:12)
Košir 9, Berzelak 5; Rauter 11, Nosan 5

Prvi zadetek na srečanju je padel po 4 minutah, v polno pa je zadela gostujoča rokometašica Dijana Sredić. Sledil je izenačen boj vse do 18. minute. Takrat so se domačinke uspele malce odlepiti in povesti za 4 zadetke (10:6).

Prvi polčas se je zaključil z rezultatom 15:12. Logatčanke so še naprej ohranjale prednost. V taboru Kranja je bila razpoložena Neža Rauter, ki je v 47. minuti uspela svojo ekipo pripeljati do zaostanka 2 zadetkov (25:23).

Toda vse je bilo odločeno, ko je minuto do izteka tekme v polno zadela Maja Košir, najboljša strelka obračuna pri Logatcu. Sara Nosan je nato z 2 zadetkoma v izdihljajih srečanja uspela nekoliko ublažiti poraz, ki je znašal 31:29. Nerazpoloženi sta bili gostujoči vratarki, ki sta zbrali 2 obrambi.