Navijači so velik del ekipe

Po tesnem porazu Izole v Škofji Loki (29:28) je Vid Miklavec razložil razlog za slab začetek in boljše nadaljevanje.

Vid Miklavec, ki je bil na tekmi najboljši strelec Izolanov (7 zadetkov), ni znal razložiti, zakaj so tako slabo štartali v tekmo: V prvem polčasu ne vem kaj se je dogajalo z nami. Domačini so igrali njihovo hitro igro in kaznovali vsako našo napako. V drugem polčasu smo se zbrali, motivirali, dobili ponoven zagon in odigrali tekmo kot znamo igrat. Na koncu nam je malo zmanjkalo, da bi lahko presenetili z zmago. Rad bi se zahvalil našim navijačem, mislim, da so velik del naše ekipe. Zasluženi so, da smo se vrnili v igro s tako energijo kot smo se,” je Miklavec pohvalil navijače, ki Izolo spremljajo povsod.