GLASOVANJE ZA NAJ IGRALCA 8. kroga

Prvo tekmo 8. kroga lige NLB sta odigrali ekipi Ormoža in Slovana. Ljubljančani so po dveh polčasih prišli do zanesljive zmage. Več o tej tekmi si lahko preberete tukaj. Sledilo je pet sobotnih obračunov. RK Sviš se je po parih neodločenih rezultatih končno razveselil zmage. V štajerski prestolnici so po napeti tekmi bili boljši od vijoličastih (več o tekmi tukaj). Novomeščani pred domačimi navijači v drugem polčasu dokončno strli odpor igralcev Dobove (več o tekmi tukaj). Podobno je uspelo tudi Celjanom, ki so v knežjem mestu slavili proti RD Urbanscape Loka z rezultatom 31:24 (več o tekmi tukaj). Bojevniki za mesto miru so doma gostili odlične Trebanjce. Dolenjci so v Slovenj Gradcu prišli do visoke zmage na vedno-zahtevnem gostovanju pri Korošcih. Več o koroško-dolenjskem obračunu si lahko preberete tukaj. Igralci Krškega trenutno zasedajo zadnje mesto NLB lige. Na domačem terenu so gostili četrto uvrščene Ribničane. Po izjemno napeti tekmi (32:33) so igralci Riko Ribnice domov odnesli obe točki. Več o tekmi si lahko preberete tukaj. Zadnja tekma kroga je potekala v nedeljo med Velenjčani in Koprčani. Domači so v Rdeči dvorani odigrali boljši drugi polčas in se veselili zmage. Več o tej tekmi si preberite tukaj

Znova smo za vas pripravili glasovanje za najboljšega igralca 8. kroga Lige NLB. Glasujete lahko spodaj.*